ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE Етап Ізюм 1

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE Етап Ізюм

Про дистанцію

Удар по місту Ізюм, яке розташоване на річці Сіверський Донець у Харківській області, був одним з головних напрямів російського вторгнення в Україну. З перших днів повномасштабної війни місто опинилося під постійними обстрілами, а на початку квітня було захоплене окупантами. Ізюм та його околиці стали місцем дислокації великого угруповання російських військ.16 вересня майже вся Харківська область, що перебувала під окупацією понад 5 місяців, була звільнена, і над Ізюмом підняли український прапор. Російські окупанти зруйнували понад 80% міста, весь цей час вбивали та катували мирних жителів, нищили їх оселі. Біжи Етап Ізюм — долучайся до відновлення міста.

Пам’ятай — кожен твій кілометр важливий. 70% з прибутку від реєстрації буде перераховано добровольчому будівельному батальйону “Добробат” для відновлення Ізюма. Якщо ти бажаєш збільшити свій внесок, під час оплати реєстрації в особистому кабінеті вказуй більшу суму або додавай до замовлення сертифікат на суму 150, 300, 600 або 1500 грн.

Стартовий внесок включає: електронний стартовий номер учасника з іменем; медаль учасника (медаль надсилається протягом місяця від останньої дати забігу в разі подолання всієї дистанції в дні Заходу); доставка медалей Новою Поштою по Україні; диплом учасника в Особистому кабінеті;

Дистанція:

  • 21 км;
  • 10 км;
  • Вільна.

Вартість участі: 890 грн

Де: онлайн

Коли: 28 вересня – 16 жовтня 2022

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

читати
5/5 - (1 vote)

Дата

Вер 28 2022 - Жов 16 2022
Expired!

Час

8:00 am - 11:00 pm

Вартість

₴890.00

Мітки

~10 км,
21 км,
вільна

Розташування

Онлайн
Run Ukraine

Організатор

Run Ukraine
Email
registration@runukraine.org
Сайт
https://runukraine.org/

Організатор наймасштабніших бігових та спортивних подій України

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *