Забіг Race Expert АзовСталь

Забіг Race Expert АзовСталь

“Help Ukraine, Mariupol! Help Azovstal!” – ці слова почув увесь світ зі сцени Євробачення від українського гурту Kalush Orchestra.У них відчувається весь біль України за незламний, багатостраждальний та героїчний Маріуполь.

З першого дня війни місто-герой відчайдушно бореться з окупантами. Бійці “Азову” протягом 80 діб боронили завод “АзовСталь” самостійно, повністю відрізані від усього світу ворожим оточенням! Без їжі та води, поранені та виснажені – вони залишалися незламними та брали на себе шалений удар, щоб захистити інші регіони України.

Благодійний забіг Race Expert “АзовСталь” – це наш з вами вираз подяки, глибокої пошани та захоплення героїзмом наших бійців.Сподіваємося, що кожен з них зовсім скоро повернеться додому! Ми будемо бігти, тому що продовжуємо жити задля майбутнього нашої Батьківщини. Тому що ми віримо у свої сили та хочемо допомогти.

10% від коштів з забігу ми перерахуємо на допомогу ЗСУ, щоб зробити свій внесок у гарантовану вистраждану перемогу України.

Слава Героям “Азову”!

Дистанції:

  • 1 км,
  • 5 км,
  • 10 км,
  • 21 км

Вартість участі: 450 грн

Коли: 23 жовтня 2022

Де: онлайн

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

читати
Rate this

Дата

Жов 23 2022
Expired!

Час

8:00 am

Вартість

₴450.00

Мітки

~1,
~10 км,
21 км,
5 км

Розташування

Онлайн
Race Expert

Організатор

Race Expert
Телефон
+380688234690
Email
info@race.expert

Race Expert це біговий клуб нового покоління у Хмельницькому Проєкт покликаний зробити біг здоровим, безпечним та ефективним для будь-якого рівня підготовки!

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *