Забіг Незалежні 2022

Забіг “Незалежні” 2022

Якщо є слово, що найкраще описує Україну, то це “Незалежна”. Бо у будь-які важкі часи ми завжди захищали своє: мову, культуру, традиції, кордони, ідеали.

Незалежно від часу та обставин ми боремося за правду та свободу. Сьогодні, коли нам знову доводиться виборювати свою незалежність та гнати ворога з нашої землі, ваш спортивний дух має неймовірне значення!

Разом ми можемо піклуватися про здоров’я нації та мотивувати один одного вести спортивний спосіб життя, вберігати себе від журби та допомагати ЗСУ!

Тож приєднуйтеся до онлайн-забігу “Незалежні”, щоб разом з величезною біговою спільнотою України будувати історію та ставити особисті рекорди, незалежно від обставин!

Слава Україні!

Дистанції: 1 км, 5 км, 10 км, 21 км

Вартість участі: 550 грн

Коли: 20 листопада 2022 

Де: онлайн

Реєстрація: за посиланням https://events.race.expert/product/nezalezni/

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ. ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

ЧИТАТИ
Rate this

Дата

Лис 20 2022
Expired!

Вартість

₴550.00

Мітки

~10 км,
1 км та менше,
21 км,
5 км

Розташування

Онлайн
Race Expert

Організатор

Race Expert
Телефон
+380688234690
Email
info@race.expert

Race Expert це біговий клуб нового покоління у Хмельницькому Проєкт покликаний зробити біг здоровим, безпечним та ефективним для будь-якого рівня підготовки!

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *