Всесвітній пластовий марафон 26.09-15.10

Всесвітній пластовий марафон 26.09-15.10

Маєте питання щодо реєстрації? Пишіть на communications.world@plast.org.ua або сюди: https://www.facebook.com/maksymbadik

Всесвітній пластовий марафон – благодійні пробіжки для підтримки пластунів у ЗСУ.

Для чого Марафон?

В Україні триває війна, розв”язана росією. Кожен пластун бореться за Україну у свій спосіб: хтось воює зі зброєю, хтось постачає гуманітарну допомогу з-за кордону, хтось із іншого материка жертвує кошти волонтерам, а хтось волонтерить особисто. Із 24 лютого 471 пластун та пластунка борються за Україну на передовій. В той же час Пласт сформував систему штабів, через котрі намагаємося забезпечувати побратимів необхідним.

Цим Марафоном відкриваємо збір на дві позиції, що потребують наші друзі:

–активні навушники – це захист від контузій та пошкоджень органів слуху;

–аптечки – чимало українців, серед яких і пластуни, щодня потребують допомоги внаслідок обстрілів росією України.

Кошти з твого та інших реєстраційних внесків Всесвітнього пластового марафону підуть на закупівлю якнайбільшої кількості навушників цієї моделі та медичних аптечок цього зразка. Фронтів боротьби за нашу країну завжди було чимало – і пластуни уже понад 110 років тримають ці фронти: в умовах державності чи бездержав`я, в Україні чи за її межами, у військовій справі, культурі чи освіті. Кожен з пластунів і не тільки на своєму місці по всьому світу докладається до майбутньої перемоги над окупантом у свій спосіб – і наш благодійний Марафон є одним із таких способів.

Реєструйся, донать та біжи для України – приєднуйся до боротьби!

Марафон організовує Пласт – національна скаутська організація України, у тому числі пластові осередки Іспанії, Австрії, Канади, Великої Британії, Франції, Бельгії, Данії, Чехії, США, Італії, Австралії, Кіпру, Нідерландів, Словаччини, Швеції та Фінляндії.

Хто може взяти участь у заході?

Людина з будь-якого куточку світу, що зареєструється та оплатить благодійний внесок, кошти з якого підуть на закупівлю активних навушників для пластунів у лавах ЗСУ. Кожен учасник отримає “стартовий пакет” – набір подарунків, що залежить від обраного рівня внеску. Всього є чотири рівні внесків: 10$ (або 385 грн), 30$ (або 1100 грн), 50$ (або 1835 грн), 110$ (або 4015 грн). Деталі знайдете на сторінці реєстрації.

Важливо: для тих учасників, що хотіли б отримати “стартовий пакет” за кордоном, сума кожного рівня внесків вища на 5$ від зазначених згори через дорожчу вартість доставки. Сам процес доставки узгодимо особисто: після реєстрації напишемо тобі на електронну пошту. Реєструватися можна аж до кінця Марафону (15 жовтня), проте радимо зробити це до його початку (до 25 вересня включно), щоб встигнути пробігти більше.

Який формат Марафону?

Всесвітній пластовий марафон триватиме три тижні: із 26 вересня до 15 жовтня включно. Не існує фіксованого часу та місця Марафону – упродовж трьох тижнів кожен учасник самостійно біжить будь-де будь-яку кількість пробіжок довільної відстані. Це можна робити як щодня, так і в будь-які дні, що пасують.

А ще маємо ціль – аби зусиллями всіх учасників ми пробігли за три тижні разом не менше, ніж 2295 кілометрів. Це число символічне – саме така протяжність кордону в України з росією, яку наші воїни стримують та від якої цей кордон оберігають.

Дистанція: вільна

Вартість участі: 10$

Де: онлайн

Коли: 26 вересня – 15 жовтня 2022

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

читати
5/5 - (1 vote)

Дата

Вер 26 2022 - Жов 15 2022
Expired!

Час

8:00 am - 11:00 pm

Вартість

₴10.00

Мітки

вільна

Розташування

Онлайн
Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *