Український військовий забіг Military Run Ua 2022

Минулого року, 10 жовтня 2021 року відбувся Перший Український військовий забіг Military Run Ua. Це був неймовірний захід, присвячений 30ти – річчю Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine та Дню Захисників та Захісниць України. Забіг відкрили та безпосередньо взяли участь Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine Валерій Залужний, Засновник Благодійна організація “Благодійний фонд “Весна” Микола Пасько та Засновник Благодійного фонду Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation Володимир Гаврилов! У заході взяли участь близько 1100 спортсменів, серед яких військовослужбовці, ветерани, цивільні та іноземні громадяни!

А в травні 2022 року, в рамках проєкту Run for Ukraine, наші ветерани взяли участь у забігу Soldiers Field 10 у Чикаго, США!

Цього року в жовтні буде перша річниця проєкту Military Run Ua. Нажаль, проведення повноцінного заходу Military Run Ua 2022 наразі неможливе через повномаштабну війну в Україні. Попри всі перешкоди, ми плануємо індивдуально пробігти довільну дистанцію в період з 14 по 16 жовтня 2022 року до Дня Захисників та Захисниць України в знак солідарності з нашою ініціативою!

Долучайтесь до нас! Пробіжіть довільну дистанцію та поширте в Facebook з хештегами #Обєднані_Перемогою #UnitedByVictory #MilitaryRunUA

Нагадуємо, що метою забігу є об’єднати націю та світову спільноту довкола захисників і захисниць Європи, вшанувати пам’ять полеглих воїнів, долучити Україну та її Збройні Сили до загальносвітових прогресивних трендів, культивувати здоровий спосіб життя, а також надати можливість для неформального спілкування і налагодження контактів між військовослужбовцями, ветеранами, цивільними, діаспорним українством, іноземними громадянами, які виявили солідарність зі Збройними Силами України.

Разом до перемоги!!!

Дистанція: вільна

Вартість участі: безкоштовно

Де: онлайн

Коли: 14 – 16 жовтня 2022

Реєстрація: немає

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

читати
5/5 - (1 vote)
Позначки:

Дата

Жов 14 - 16 2022
Expired!

Час

8:00 am - 11:00 pm

Мітки

вільна

Розташування

Онлайн
MILITARY RUN UA

Організатор

MILITARY RUN UA
Email
info.militaryrun@gmail.com
Сайт
https://www.zsu.run/

Український військовий забіг MILITARY RUN UA – потужний захід об’єднання нації довкола своїх захисників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *