Трейл Райтштоки (100Букомиль) 2022

Трейл Райтштоки (100Букомиль) 2022

Гірський забіг 100БУКОмиль змінює назву на трейл Райтштоки.

Райтшток ― так називають гірські стежки зроблені з метою туризму, а у нашому випадку для пригод.

Дистанції:
 • НесамовитеПіп 174 км, 10300м набору, КЧ – 60 годин
 • ПетросКвас 110,4 км, 6010 м набору, КЧ – 28 годин
 • ДраГоверла 66,8 км, 4220 м набору, КЧ – 18 годин
 • Какараза 44 км, 2690 м набору, КЧ – 12 годин
 • Кукул 26,5 км, 1150 м набору, КЧ – 6 годин
 • Микулинка 12,4 км, 525 м набору, КЧ – 3 години

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладено по явних дорогах та стежках та промарковано мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Контроль проходження учасниками траси відбувається з допомогою електронної відмітки. На деяких КП,  в якості підтвердження відвідання, учасник отримує дерев’яну фішечку, яку має донести на КП з електронною відміткою, або на фініш. Відсутність фішки з будь-якого КП є підставою для дискваліфікації. Бігун може продовжувати свій рух по дистанції, але його фінішний час не буде враховано в загальний рейтинг.
Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. Більше інформації в описі кожної дистанції

Перед стартом учасники проходять реєстрацію та отримують номер та чіп електронної відмітки. Номер має бути закріплено СПЕРЕДУ, щоб його було видно протягом всієї дистанції та на КП.

У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів мобільним телефоном про своє місце перебування. В іншому випадку учасник втрачає право на залік результату.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:

 • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична і технічна допомога сторонніх осіб тощо). Відвідання магазинів та закладів громадського харчування не вважається сторонньою допомогою.
 • невідвідування КП
 • у разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обов’язкового спорядження учасник отримує штраф в розмірі 60 хвилин (для трас НесамовитеПіп, ПетросКвас та  ДраГоверла) або 30 хвилин (для траси Какараза, Кукул, Микулинка)

Список обов’язкового спорядження може бути змінений в сторону його зменшення за сприятливих погодних умов, про що буде повідомлено учасників під час реєстрації на базі забігу. Під час забігу учасник зобов’язаний зафіксувати стартовий номер таким чином, щоб його було повністю видно.

Усі учасники на маршруті пов’язані правилами чесної гри. Забороняється втручатися в маркування маршруту, руйнувати природу чи смітити на дистанції. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов’язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.
Учасник, який вирішив зійти з дистанції через стан здоров’я чи інші причини, зобов’язаний одразу попередити про це організаторів. Сходження з дистанції має відбуватися, наскільки це можливо, на контрольних пунктах.
Організатори, волонтери та залучені працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника у будь-який момент забігу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або порушення правил забігу. 

Попередня реєстрація на змагання доступна з 03.11.2021 до 22.07.2022 на порталі ВсеПробеги. На день старту учаснику має бути повних 18 років. Реєстрація з медаллю гарантована до 06.07.2022. Реєстрація на місці можлива лише при наявності вільних слотів.

Перереєстрація на іншу особу. Стартовий номер може бути перереєстрований на іншу особу безкоштовно до 30 червня 2022 року (включно), після цієї дати послуга перереєстрації на іншу особу платна, вартість – 100 грн. Перереєстрація на іншу людину можлива не пізніше 22 липня 2022 року, для цього треба написати листа у довільній формі на електронну адресу reg@carpathiatrail.com 

Звертаємо Вашу увагу: для того, щоб надалі не виникало проблем при підтягуванні Ваших балів у рейтинги ITRA та UTMB, радимо ввести/змінити свої дані при реєстрації на сайті ВсеПробеги латиницею (для уникнення помилок при транслітерації)
Для отримання стартового пакета необхідно надати:

 • паспорт або документ, що посвідчує особу
 • розписку відповідальності 
 • обов’язкове спорядження

Рекомендуємо напередодні змагань пройти медичне обстеження та зробити спортивне медичне страхування.

• На додаткову знижку в розмірі 20% мають право учасники старші за 50 років (різниця року змагань та року народження мають бути понад 50) та учасники АТО.
• Переможці серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанціях трейлу «100Букомиль» 2021 мають 90% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
• Учасники, які зайняли 2 та 3 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанціях трейлу «100Букомиль» 2021 мають 50% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
• Учасники, які зайняли 4, 5, 6 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанціях трейлу «100Букомиль» 2021 мають 30% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
• Учасники бігових клубів мають знижку 10% при реєстрації від 6 бігунів (представників клубу) на забіг (дистанція будь-яка).

Щоб скористатися пільговими умовами реєстрації, необхідно повідомити організаторів про своє право, написавши на електронну адресу reg@carpathiatrail.com

У випадку відмови від участі у змаганнях та попереднього сповіщення Організаторів за допомогою електронної пошти reg@carpathiatrail.com, діє наступна схема компенсації стартового внеску:

 • сповіщення до 1 липня 2022 року – компенсація 90% внеску
 • після 1 липня 2022 року – повернення внеску відсутнє (за запитом, учаснику пересилається стартовий комплект матеріалів)

У випадку відмови від участі у змаганнях та попереднього сповіщення Організаторів за допомогою електронної пошти reg@carpathiatrail.com, діє наступна схема компенсації стартового внеску:

 • сповіщення до 1 липня 2022 року – компенсація 90% внеску
 • після 1 липня 2022 року – повернення внеску відсутнє (за запитом, учаснику пересилається стартовий комплект матеріалів)

Підбивання підсумків та нагородження

Переможець змагань визначається за найменшим часом проходження всієї траси. Залік проводиться в наступних категоріях:

 • MO (Men Open) – чоловіки
 • MV(MenMasters) – чоловіки 1977 року народження і старші
 • WO (WomenOpen) – жінки
 • WV (WomenMasters) – жінки 1977 року народження і старші

Нагородження категорій MV (MenMasters) та WV (WomenMasters) відбувається у разі наявності більше 5-ти фінішерів у кожній з категорій. У разі меншої кількості учасників у категорії, відбувається нагородження лише першого місця.
 
Протести з приводу результатів змагань приймаються суддівською колегією впродовж години з моменту попереднього оприлюднення результатів. Суддівська колегія розглядає протести і ознайомлює зацікавлені сторони з результатами його розгляду.
 
Учасники, які зайняли призові місця на кожній дистанції та переможці вікових категорій, нагороджуються пам’ятними кубками та призами від спонсорів.
 
Організаторами та спонсорами змагань можуть бути засновані додаткові призи для різних категорій учасників. Організатори мають право коригувати умови проходження змагань, про що додатково повідомлятимуть учасників.

читати ще
Стартовий внесок включає:
 • номер учасника
 • обслуговування чіповою системою;
 • рюкзак для транспортування речей учасників дистанції «НесамовитеПіп» та «ПетросКвас» 
 • трансфер з с. Ворохта на старт для дистанцій «Какараза» та «ДраГоверла»
 • напої та харчування на пунктах підживлення на трасі
 • медаль фінішера (гарантована при реєстрації до 6 липня 2022 року)

Вартість участі: від 300 грн

ДистанціяДо 15.04.2022До 15.06.2022До 22.07.2022
НесамовитеПіп 174 км1200 грн1400 грн1600 грн
ПетросКвас 110 км 950 грн 1200 грн 1400 грн
ДраГоверла 66км 850 грн 1000 грн 1200 грн
Какараза 44км 750 грн 900 грн 1100 грн
Кукул 26км650 грн800 грн950 грн
Микулинка 12,5км 300 грн 400 грн 500 грн

Коли: 28 – 31 липня 2022 

Де: смт Ворохта, Яремченський р-н, Івано-Франківська обл.

Реєстрація: на веб-сайті https://vseprobegi.org/ru/race/1859

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.
ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

Підписуйтесь на наші соцмережі, а ми нагадаємо про старт за місяць.

Більше забігів
Rate this
Позначки:,

Дата

Лип 28 - 31 2022
Expired!

Час

8:00 am - 6:00 pm

Вартість

₴300.00

Мітки

~170 км,
~30 км,
~40 км,
~70 км,
12 км

Розташування

Івано-Франківськ та обл
Твоя Пригода

Організатор

Твоя Пригода
Email
reg@tvoiapryhoda.run
Сайт
https://www.facebook.com/tvoiapryhoda/

Гірські трейл забіги України: Гуцул Трейл, Карпатія, БУКОмилі, Житомирські верикалі - це все від них! Твоя Пригода чекає! "УСМІХАЙСЯ. НАВІТЬ КОЛИ ТОБІ ВАЖКО. ДОЗВОЛЬ СОБІ ТА ІНШИМ ДУМАТИ, ЩО В ТЕБЕ ВЕСЕЛА ПРИГОДА"

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *