Онлайн-забіг В ритмі ЗСУ

Онлайн-забіг “В ритмі ЗСУ” 

“Моє серце б’ється в ритмі ЗСУ” — благодійний онлайн-забіг по всій Україні та за її межами!

Вже більше п’яти місяців українці мужньо борються за своє життя, свободу та незалежність, за своє мирне та вільне майбутнє. Кожного дня сотні бомб та ракет скидаються на мирні міста України, руйнуючи наші життя та інфраструктуру! З 24 лютого 2022 року на території нашої мирної та незалежної країни йде повномасштабна війна, розпочата ₚосією.

Команда волонтерів БФ “TERRITORY UA” глибоко переживає за долю нашої держави та її громадян, адже також є частиною українського суспільства. Щоб підтримати нашу країну у цей складний час, ми запускаємо благодійну ініціативу — онлайн-забіг “Моє серце б’ється в ритмі ЗСУ”.

Ми хочемо об’єднати бігове ком’юніті та небайдужих людей по всьому світу. Запрошуємо кожного, за можливості, долучатись до ініціативи, пробігти обрану дистанцію та зробити свій внесок, щоб разом якнайшвидше зупинити війну.

Кошти, отримані з реєстраційних зборів учасників, зараховуються на рахунок Благодійного Фонду “TERRITORY UA” (ЄДРПОУ: 44777729). Фонд займається наданням допомоги, у всіх її видах та проявах, для бійців ЗСУ та їх сімей, переселенцям та усім потерпілим внаслідок війни з «руським міром»

Ви можете обрати будь-яку з запропонованих дистанцій. День, час, маршрут та місце забігу кожен учасник визначає самостійно.Також кожен фінішер отримає медаль учасника забігу, символічну медаль “Моє серце б’ється в ритмі ЗСУ”! Для учасників, які зареєструються на “Вільну дистанцію”, буде виготовлено індивідуальну іменну медаль.

Разом до перемоги!

#territoryua

Дистанція: 1 км; 5 км; 10 км; 21 км; 42 км; вільна

Вартість: 250 грн

Де: онлайн

Коли: 01 вересня – 30 жовтня

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

читати
Rate this

Дата

Вер 01 2022 - Жов 30 2022
Expired!

Час

8:00 am - 11:00 pm

Вартість

₴250.00

Мітки

~1,
~10 км,
21 км,
42 км,
5 км,
вільна

Розташування

Онлайн
Благодійний фонд Янголи Армії

Організатор

Благодійний фонд Янголи Армії
Телефон
+38 (099) 421-7918
Email
yanholy.armiyi@gmail.com
Сайт
http://yanholyarmiyi.org

Команда волонтерів БФ "Янголи Армії" глибоко переживає за долю нашої держави та її громадян, адже також є частиною українського суспільства. Ми всі прості люди, далекі від арміі, але всіма можливими силами хочемо допомогти наблизити перемогу!

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *