Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ

Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ

Ліга Доброго Бігу проводить «Благодійний онлайн-забіг для ЗСУ». Даний захід проводиться з метою збору коштів для ЗСУ. Весь прибуток від заходу буде перерахований на фонд  «Повернись живим», який вже багато років дуже ефективно допомагає нашим військовим. Стартова вартість 280 грн., але можна перерахувати більше (суму платежу можливо збільшити наприкінці реєестрації, у формі оплати). Подія триватиме весь червень, з 01.06. по 30.06. Кошти на рахунок фонду перерахуємо по завершенню події, по що всюди викладемо звіти.

Кожен учасник отримає іменну медаль-жетон, який виготовлений з нержавіючої сталі з лазерним гравіюванням. Такі жетони носить кожен військовослужбовець.

Стартові пакети можливо отримати у м. Львів особисто (Сихів або пр. Чорновола), або через сервіс Нова Пошта. Щодо інших можливостей доставки, телефонуйте або пишіть за вказаними контактами. Стартовий пакет учасника включає іменну медаль та стартовий номер учасника.

Телеграм-канал для комунікації:
https://t.me/ligadobrogobigu

Все буде ЗСУ!

Вартість участі: 280 грн

Коли: 01 – 30 червня 2022 

Де: будь-яке місце; 

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.
ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕНІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

Варто почитати:
5/5 - (1 vote)

Дата

Чер 01 - 30 2022
Expired!

Час

8:00 am - 11:00 pm

Вартість

₴280.00

Мітки

~1

Розташування

Онлайн
Ліга Доброго Бігу

Організатор

Ліга Доброго Бігу
Телефон
+380981313874
Email
lihabihu@gmail.com

Ліга Доброго Бігу - організація бігунів-ентузіастів зі всього світу Добрі справи, які вони вже здійснили: - Пластова Оселя у с.Вишнівчик Львівської обл., - Дитяча лікарня Охматдит у Львові, Сиротинець "Sunshine" під Києвом, - Центр Реабілітації "Джерело" у Львові, - Дитяий центр "Місто Добра" (стара назва "Мрія Марти") у Чернівцях, - притулок для тварин ЛКП "Лев" у Львові.

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *