KYIV TRAIL 2022
Cancelled

KYIV TRAIL 2022

KYIV TRAIL – СПРАВЖНЯ ТРЕЙЛОВА ПРИГОДА В МЕЖАХ МІСТА

На вас чекає мальовнича траса серед озер та каналів Жукового острова, стежки вздовж столітніх дубів та Сталінський тонель, який будувався під річкою Дніпро. А для тих, хто обирає найдовшу дистанцію, будуть ще й броди по болотах та відрізок з піщаними дюнами!

Чого чекати від забігу:
З YOUTUBE КАНАЛУ UKRAINIAN TRAIL LEAGUE
Дистанції:
  • KYIV TRAIL 27K – Якщо ти обрав цю дистанцію, то скоріш за все ти готовий до всього чи принаймні так думаєш 😉 У нас є чим тебе здивувати – після того як ти розімнешся на стежках Жукового острова, ми перекинемо тебе в болотяні місцини, де тобі прийдеться трохи забруднити свої кроси, а потім перевіримо як ти бігаєш по пісках. Пару кілометрів вистачить? 
  • KYIV TRAIL MEDIUM 12K – Чудова дистанція для тих, хто вирішив спробувати трейл вперше – мальовничі стежки вздовж озер та каналів та пробіжка по даху Сталінського метро чекають тебе.
  • KYIV TRAIL SHORT  6K – Якщо ти біговий новачок або просто не любиш розтягувати задоволення, але вже розумієш що асфальт це не твоя стихія, то це саме те що ти шукаєш!
  • KYIV TRAIL FUN 4K – Дистанція для вболівальників, початківців та тих хто хоче не замочити кросівки в легендарному Київ трейлівському броді. Фановий забіг.

Вартість участі: від 100 грн

Коли: 3 липня 2022 

Де: Київ, Жуків острів

Реєстрація: на веб-сайті http://ukrainiantrailleague.com.ua/login/event_50114/ 

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.
ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

Підписуйтесь на наші соцмережі, а ми нагадаємо про старт за місяць.

5/5 - (3 votes)
Позначки:

Дата

Лип 03 2022
Expired!

Час

9:00 am

Вартість

₴100.00

Мітки

~30 км,
12 км,
3 км,
6 км

Розташування

Київ та обл
Ukrainian Trail League

Організатор

Ukrainian Trail League
Email
ukrainiantrailleague@gmail.com
Сайт
http://ukrainiantrailleague.com.ua/

Ліга об’єднує чотири трейлових заходи, кожен з яких вирізняється унікальною природою місця проведення, рельєфом, покриттям та погодними умовами. В Україні це класика трейлового бігу: Ice Trail; Burning Heads; Chornohora Sky Marathon; Wet Hills, а також п'ятий - KYIV TRAIL!

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *