Гуцул Трейл 2022
Cancelled

Гуцул Трейл 2022

Яскравий Гуцул Трейл стежками чернівецьких Карпат. Старт, який потрібно пробігти однозначно!

Дистанції:

 • СОКОЛИНЕ ОКО – 52.1 км, 3170 м набору, КЧ – 15 годин;
 • ВИЖЕНКА – 23.4 км, КЧ – 7 годин;
 • ГАМОВАНКА – 9,3 км КЧ – 2,5 години

Вартість участі: від 300 грн

ДистанціяДо 31.12.21До 15.02.22До 25.03.22
СОКОЛИНЕ ОКО850 грн1000 грн1150 грн
ВИЖЕНКА650 грн800 грн950 грн
ГАМОВАНКА300 грн400 грн500 грн

Коли: 2-3 квітня 2022 

Де: м. Вижниця, Чернівецька область 

Реєстрація: на веб-сайті https://vseprobegi.org/ru/race/1857

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.
ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕНІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

Підписуйтесь на наші соцмережі, а ми нагадаємо про старт за місяць.

Контрольний час
 • СОКОЛИНЕ ОКО: 52,2 км, 3170 м набору, КЧ – 15 годин
 • ВИЖЕНКА: 23,4 км, 1230 м набору, КЧ – 7 годин
 • ГАМОВАНКА: 9,3 км,  440 м набору, КЧ – 2,5 години
Умови проходження дистанцій

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладено по явних дорогах та стежках та промарковано мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Контроль проходження учасниками траси відбувається з допомогою електронної відмітки. На деяких КП,  в якості підтвердження відвідання, учасник отримує дерев’яну фішечку, яку має донести на КП з електронною відміткою, або на фініш. Відсутність фішки з будь-якого КП є підставою для дискваліфікації. Бігун може продовжувати свій рух по дистанції, але його фінішний час не буде враховано в загальний рейтинг.
Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. Більше інформації в описі кожної дистанції

Перед стартом учасники проходять реєстрацію та отримують номер та чіп електронної відмітки. Номер має бути закріплено СПЕРЕДУ, щоб його було видно протягом всієї дистанції та на КП.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:

 • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична і технічна допомога сторонніх осіб тощо).
 • невідвідування КП

В разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обов’язкового спорядження учасник отримує штраф в розмірі 30 хвилин. Список обов’язкового спорядження може бути змінений в сторону його зменшення за сприятливих погодних умов, про що буде повідомлено учасників під час реєстрації в базовому таборі.

Під час забігу учасник зобов’язаний зафіксувати стартовий номер СПЕРЕДУ таким чином, щоб його було повністю видно.

Усі учасники на маршруті пов’язані правилами чесної гри. Забороняється втручатися в маркування маршруту, руйнувати природу чи смітити на дистанції. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов’язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.

Учасник, який вирішив зійти з дистанції через стан здоров’я чи інші причини, зобов’язаний одразу попередити про це організаторів. Сходження з дистанції має відбуватися, наскільки це можливо, на контрольних пунктах. Організатори, волонтери та залучені працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника у будь-який момент забігу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або порушення правил забігу.

Увага! У зв’язку з непередбачуваною епідеміологічною ситуацією в країні, за потреби, у розкладі проведення змагань можуть відбутися зміни, які буде оприлюднено ближче до дати проведення забігу (старт групами, дотримання певних санітарних норм та обмежень тощо).

На день старту учаснику має бути повних 18 років.

Звертаємо Вашу увагу: для того, щоб надалі не виникало проблем при підтягуванні Ваших балів у рейтинги ITRA та UTMB, радимо ввести/змінити свої дані в особистому кабінеті на ВсеПробеги латиницею (для уникнення помилок при транслітерації)

Перереєстрація на іншу особу. Стартовий номер може бути перереєстрований на іншу особу безкоштовно до 28 лютого 2022 року (включно), після цієї дати послуга перереєстрації на іншу особу платна, вартість – 100 грн. Перереєстрація на іншу людину можлива не пізніше 29 березня 2022 року (включно), для цього треба написати листа у довільній формі на електронну адресу reg@carpathiatrail.com

Знижки на реєстрацію

 • На додаткову знижку в розмірі 20% мають право учасники старші за 50 років (різниця року змагань та року народження мають бути понад 50), учасники АТО.
 • Переможці серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанції Соколине Око 2021 мають 90% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
 • Учасники, які зайняли 2 та 3 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанції Соколине Око 2021 мають 50% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
 • Учасники, які зайняли 4, 5, 6 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанції Соколине Око 2021 мають 30% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
 • Учасники бігових клубів мають знижку 10% при реєстрації від 6 бігунів (представників клубу) на забіг (дистанція будь-яка).

Щоб скористатися пільговими умовами реєстрації, необхідно повідомити Організаторів про своє право написавши на електронну адресу reg@carpathiatrail.com

Стартовий внесок включає:

 • номер учасника
 • медаль фінішера (загарантовано при реєстрації до 11.03.2022)
 • напої та харчування на пунктах підживлення на трасі
 • фото з забігу
 • сувенір з логотипом змагань 

Для отримання стартового пакету необхідно надати:

 • паспорт
 • розписку відповідальності
 • обов’язкове спорядження

Умови повернення стартового внеску

У випадку відмови від участі у змаганнях та попереднього сповіщення Організаторів за допомогою електронної пошти reg@carpathiatrail.com, діє наступна схема компенсації стартового внеску:

 • сповіщення до 1 березня 2022 року – компенсація 90% внеску
 • після 1 березня 2022 року – повернення внеску відсутнє (за запитом, учаснику пересилається стартовий комплект матеріалів)

Підбивання підсумків та нагородження

Переможець змагань визначається за найменшим часом проходження всієї траси. Залік проводиться в наступних категоріях:

 • MO (Men Open) – чоловіки
 • MV(MenMasters) – чоловіки 1977 року народження і старші
 • WO (WomenOpen) – жінки
 • WV (WomenMasters) – жінки 1977 року народження і старші

Нагородження категорій MV (MenMasters) та WV (WomenMasters) відбувається у разі наявності більше 5-ти фінішерів у кожній з категорій. У разі меншої кількості учасників у категорії, відбувається нагородження лише першого місця.

Протести з приводу результатів змагань приймаються суддівською колегією впродовж години з моменту попереднього оприлюднення результатів. Суддівська колегія розглядає протести і ознайомлює зацікавлені сторони з результатами його розгляду.

Учасники, які зайняли призові місця на кожній дистанції та переможці вікових категорій, нагороджуються пам’ятними кубками та призами від спонсорів.

Організаторами та спонсорами змагань можуть бути засновані додаткові призи для різних категорій учасників. Організатори мають право коригувати умови проходження змагань, про що додатково повідомлятимуть учасників.

4.8/5 - (11 votes)

Погодинний розклад

субота 2-ге квітня

8:00
початок реєстрації і видачі стартових пакетів
11:30
відкриття змагань
12:00
старт траси «Соколине Око»
12:15
від'їзд учасників траси «Виженка» на старт
13:00
старт траси «Виженка»
15:30
орієнтовний фініш переможця траси «Виженка»
18:20
орієнтовний фініш переможця траси «Соколине Око»
20:00
закриття траси «Виженка»

неділя 3-є квітня

3:00
закриття траси «Соколине Око»
8:00
старт траси «Гамованка»
10:30
закриття траси «Гамованка»
11:00
закриття змагань, нагородження переможців
Позначки:

Дата

Кві 02 - 03 2022
Expired!

Час

8:00 am - 11:00 am

Вартість

₴300.00

Розташування

Чернівці та обл
Твоя Пригода

Організатор

Твоя Пригода
Email
reg@tvoiapryhoda.run
Сайт
https://www.facebook.com/tvoiapryhoda/

Гірські трейл забіги України: Гуцул Трейл, Карпатія, БУКОмилі, Житомирські верикалі - це все від них! Твоя Пригода чекає! "УСМІХАЙСЯ. НАВІТЬ КОЛИ ТОБІ ВАЖКО. ДОЗВОЛЬ СОБІ ТА ІНШИМ ДУМАТИ, ЩО В ТЕБЕ ВЕСЕЛА ПРИГОДА"

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *