ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE Етап Балаклія

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE Етап Балаклія

Російські війська обстрілювали Балаклію Харківської області з 28 лютого, а на початку березня окупанти зайшли у місто. Вони умовно поділили територію міста на три зони та заборонили місцевим жителям пересікати їх межі, не погоджували евакуаційних коридорів з Балаклії та тероризували мирне населення.

ЗСУ звільнили Балаклію 8 вересня: на головній площі міста підняли український прапор, а до міста увійшли українські військові. На деокуповані території поступово повертаються органи влади, поліція та рятувальники. Незабаром у місті розпочнеться підготовка до зими. І ми можемо допомогти!

Біжи Етап Балаклія — долучайся до відновлення міста. Пам’ятай — кожен твій кілометр важливий. 70% з прибутку від реєстрації буде перераховано добровольчому будівельному батальйону “Добробат” для відновлення Балаклії. Якщо ти бажаєш збільшити свій внесок, під час оплати реєстрації в особистому кабінеті вказуй більшу суму або додавай до замовлення сертифікат на суму 150, 300, 600 або 1500 грн.

Стартовий внесок включає:

електронний стартовий номер учасника з іменем;

медаль учасника (медаль надсилається протягом місяця від останньої дати забігу в разі подолання всієї дистанції в дні Заходу);

доставка медалей Новою Поштою по Україні;

диплом учасника в Особистому кабінеті;

Дистанція:

  • 21 км;
  • 10 км;
  • Вільна.

Вартість участі: 890 грн

Де: онлайн

Коли: 17 – 30 жовтня 2022

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

читати
Rate this

Дата

Жов 17 - 30 2022
Expired!

Час

8:00 am - 11:00 pm

Вартість

₴890.00

Мітки

~10 км,
21 км

Розташування

Онлайн
Run Ukraine

Організатор

Run Ukraine
Email
registration@runukraine.org
Сайт
https://runukraine.org/

Організатор наймасштабніших бігових та спортивних подій України

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *