Янголи армії Благодійний забіг

Янголи Армії — благодійний онлайн-забіг

Команда волонтерів БФ “Янголи Армії” глибоко переживає за долю нашої держави та її громадян, адже також є частиною українського суспільства. Щоб підтримати нашу країну у цей складний час, ми запускаємо благодійну ініціативу — онлайн-забіг “Янголи Армії”.

Ми хочемо об’єднати бігове ком’юніті та небайдужих людей по всьому світу. Запрошуємо кожного, за можливості, долучатись до ініціативи, пробігти обрану дистанцію та зробити свій внесок, щоб разом якнайшвидше зупинити війну.

Кошти, отримані з реєстраційних зборів учасників, зараховуються на рахунок Благодійного Фонду “Янголи Армії” (ЄДРПОУ: 44740354). Фонд займається наданням допомоги, у всіх її видах та проявах, для бійців ЗСУ та їх сімей, переселенцям та усім потерпілим внаслідок війни з «руським міром».

Ви можете обрати будь-яку з запропонованих дистанцій. День, час, маршрут та місце забігу кожен учасник визначає самостійно.

Також кожен фінішер отримає медаль учасника забігу, символічну медаль “Янгола Армії”! Для учасників, які зареєструються на “Вільну дистанцію”, буде виготовлено індивідуальну іменну медаль.

Відправка медалей відбуватиметься щодня (за рахунок отримувача) починаючи з 01.06.2022 в будь-яку країну.

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.
ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

Підписуйтесь на наші соцмережі, а ми нагадаємо про старт за місяць.

Читати
5/5 - (1 vote)

Дата

Чер 01 2022 - Лип 31 2022
Expired!

Час

8:00 am - 6:00 pm

Вартість

₴250.00

Мітки

~1,
~10 км,
21 км,
42 км,
5 км

Розташування

Онлайн
Благодійний фонд Янголи Армії

Організатор

Благодійний фонд Янголи Армії
Телефон
+38 (099) 421-7918
Email
yanholy.armiyi@gmail.com
Сайт
http://yanholyarmiyi.org

Команда волонтерів БФ "Янголи Армії" глибоко переживає за долю нашої держави та її громадян, адже також є частиною українського суспільства. Ми всі прості люди, далекі від арміі, але всіма можливими силами хочемо допомогти наблизити перемогу!

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *