Благодійний забіг Знесіння 2022
Postponed

Благодійний забіг “Знесіння” 2022

Учасників очікує чудова динамічна траса парком “Знесіння”, який знаходиться у центрі м. Львів. Будуть цікаві підйоми, спуски, чудова панорама міста. Старт та фініш дистанції будуть біля входу у Домівку Врятованих Тварин.

Усі фінішери отримають унікальну медаль фінішера, яку ще ніхто не виготовляв в Україні (наскільки мені відомо). Вона виготовлена за унікальною технологією на 3-D принтері. По тій технології також будуть виготовлені кубки для переможців. Попередній ескіз медалі додаю.

Посилання на треки дистанцій:

Телеграм-канал для обговорень:

Якщо на момент проведення забігу будуть обмеження щодо допуску учасників у зв’язку з пандемією Covid-19, ми будемо вимушені дотримуватись чинного законодавства.

80% отриманих коштів з проведення, за винятком організаційних витрат, будуть передані Домівці Врятованих Тварин, як благодійна допомога. 20% залишаємо на закупівлю обладнання для майбутніх подій.

Дистанції:
  • 8 км;
  • 3 км;
  • 200 м – дитячий забіг.

Вартість участі: 200 грн

Коли: 16 квітня 2022 

Де: м. Львів, парк Знесіння

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.
ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

Підписуйтесь на наші соцмережі, а ми нагадаємо про старт за місяць.

5/5 - (1 vote)
Позначки:

Дата

Кві 16 2022
Expired!

Час

11:00 am

Вартість

₴200.00

Мітки

~10 км,
1 км та менше,
3 км,
Трейл

Розташування

Львів та обл
Ліга Доброго Бігу

Організатор

Ліга Доброго Бігу
Телефон
+380981313874
Email
lihabihu@gmail.com

Ліга Доброго Бігу - організація бігунів-ентузіастів зі всього світу Добрі справи, які вони вже здійснили: - Пластова Оселя у с.Вишнівчик Львівської обл., - Дитяча лікарня Охматдит у Львові, Сиротинець "Sunshine" під Києвом, - Центр Реабілітації "Джерело" у Львові, - Дитяий центр "Місто Добра" (стара назва "Мрія Марти") у Чернівцях, - притулок для тварин ЛКП "Лев" у Львові.

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.