Благодійний забіг Знесіння 2022

Благодійний забіг “Знесіння” 2022

Давайте допоможемо тваринам пережити зиму. Реєструйтесь на благодійний забіг для Домівки Врятованих Тварин. Можливо прийняти участь як офлайн, так і онлайн.

Учасників очікує чудова динамічна траса парком “Знесіння”, який знаходиться у центрі м. Львів. Будуть цікаві підйоми, спуски, чудова панорама міста. Старт та фініш дистанції будуть біля входу у Домівку Врятованих Тварин.

Усі фінішери отримають унікальну медаль фінішера, яку ще ніхто не виготовляв в Україні (наскільки мені відомо). Вона виготовлена за унікальною технологією на 3-D принтері. По тій технології також будуть виготовлені кубки для переможців.

Посилання на треки дистанцій:

Телеграм-канал для обговорень:

100% отриманих коштів з проведення, за винятком організаційних витрат, будуть передані Домівці Врятованих Тварин, як благодійна допомога. Вартість стартового внеску при оплаті можливо збільшити, якщо маєте таке бажання.

Дистанції:
  • 8 км;
  • 3 км;
  • 200 м – дитячий забіг.

Вартість участі: 200 грн

Коли: 03 грудня 2022 

Де: м. Львів, вул. Олекси Довбуша, 24 (Домівка Врятованих Тварин).

Реєстрація: за посиланням

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДІЮ ВЗЯТО З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ.
ДРУЗІ, МИ НЕ ЗАВЖДИ ПОВІДОМЛЕННІ ПРО ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ СТАРТІВ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ОРГАНІЗАТОРАМИ.

В наших соцмережах є багато цікавого

читати
5/5 - (1 vote)

Дата

Гру 03 2022
Expired!

Час

12:00 pm

Вартість

₴450.00

Мітки

~10 км,
1 км та менше,
3 км

Розташування

Львів та обл
Ліга Доброго Бігу

Організатор

Ліга Доброго Бігу
Телефон
+380981313874
Email
lihabihu@gmail.com

Ліга Доброго Бігу - організація бігунів-ентузіастів зі всього світу Добрі справи, які вони вже здійснили: - Пластова Оселя у с.Вишнівчик Львівської обл., - Дитяча лікарня Охматдит у Львові, Сиротинець "Sunshine" під Києвом, - Центр Реабілітації "Джерело" у Львові, - Дитяий центр "Місто Добра" (стара назва "Мрія Марти") у Чернівцях, - притулок для тварин ЛКП "Лев" у Львові.

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *